PARKFİT KENT EKİPMANLARI

Malzeme

Çeşitli renk seçeneklerimizle müşterilerimizin farklı zevk ve tarzlarına uygun geniş bir renk paleti sunuyoruz.

RAL 1003
RAL 8002
sw306 G
RAL 7040
RAL 7021
RAL 5024
RAL 2028
RAL 6011
RAL 5001
RAL 9006
RAL 7026
RAL 3020
5018
6018
9005

RAL 1015
RAL 1028
RAL 2004
RAL 3020
RAL 5012
RAL 4003
RAL 4005
RAL 6018
RAL 6029
RAL 7040
RAL 8008
RAL 9005
RAL 5005

Royal Blue
Strong Red
Sandy Brown
Purple
Steel Gray
Forest Green
Black

E69
D17
E65
E64
E52
A21
E53
E71
NG
D56
A61
009

RED
CAFE MOCCA
YELLOW
DARK GREEN
LIGHT GREY
LIGHT BLUE
COLORADO OAK
WALNUT
GRANITE
LIGHT GREEN
black
PARKFİT KENT EKİPMANLARI

Satış Sonrası Hizmetler

Bütün Parkfit ürünleri, montaj ve kurulum talimatları ile sunulmaktadır. Resimli kurulum talimatları, çerçeve bağlantıları, duvar elemanları, paneller ve çatı bölümlerinin montajı gibi gerekli tüm adımları içermektedir. Ayrıca, direkler, çubuklar, ağlar, asma köprüler, basamaklar ve kaydıraklar gibi yapısal unsurların montajı da detaylandırılmıştır. Ekipmanı kurmadan önce kurulum talimatlarını titizlikle okumak önemlidir. Ekipman, üreticinin sağladığı kurulum talimatlarına uygun olarak yerine monte edilmeli ve kurulmalıdır. Ayrıca, kurulum talimatlarında belirtilen minimum güvenlik bölgelerine de özen gösterilmelidir.

Parkfit
Parkfit
Parkfit
PARKFİT KENT EKİPMANLARI

Hıc Uygun Zemin Alternatifleri

EN standartlarına göre, oyun alanı ekipmanlarının kritik düşme yüksekliği, ekipmanın düşme yüksekliğine karşılık gelen bir yüzeye monte edilmesini gerektirir. Darbe emici tabanın yanı sıra, kullanıcıların tırmanabileceği güvenlik bölgesi, tüm ürün parçalarının ülkelerin kendi standartlarında bulunan düzenlemelere göre hesaplanmaktadır.

PARKFİT KENT EKİPMANLARI

Satış Sonrası Destek ve Bakım

Oyun grubu sektöründe montaj ve satış sonrası desteklerin hızlılığı, kamuya açık alanlarda sorunların acilen giderilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Parkfit olarak dünya kalite ve güvenlik standartlarına göre kurulumlarını gerçekleştirip TS EN 1176-7 standartları kapsamında kurulum sonrası periyodik muayene ve hasar tespit raporlamalarını yaptığımız ürünlerimiz ile kalite çıtasını yükseltmeye devam ediyoruz.

Parkfit olarak hem üretim hem de satış sonrası desteğimiz sayesinde profesyonel ve standart bir hizmet sunmaktayız. Ömür Boyu Servis Garantisi ile alana sevk edilen veya kurulan tüm ürünlerimiz, üretim tarihi ve seri numarası gibi bilgileri içeren metal etiketlerle donatılmıştır. Bu sayede her parçanın tedariğini ömür boyu kolaylıkla gerçekleştirebiliriz.

PARKFİT KENT EKİPMANLARI

Garanti Şart ve Koşulları

Firmamız, ürünlerimizde müşteri memnuniyetini esas alarak güvenilir bir kullanıcı deneyimi sunma konusunda kararlıdır. Ürünlerimiz, üretim ve malzeme hatalarına karşı belirli bir garanti süresi içermektedir. Bu garantinin amacı, müşterilerimize yüksek kaliteli ve sorunsuz ürünler sağlamaktır.

Parkfit olarak hem üretim hem de satış sonrası desteğimiz sayesinde profesyonel ve standart bir hizmet sunmaktayız. Ömür Boyu Servis Garantisi ile alana sevk edilen veya kurulan tüm ürünlerimiz, üretim tarihi ve seri numarası gibi bilgileri içeren metal etiketlerle donatılmıştır. Bu sayede her parçanın tedariğini ömür boyu kolaylıkla gerçekleştirebiliriz.

  • Çelik dikmelerin yırtılma ve mukavemetini kaybetmesine karşın 25 yıl
  • Çelik halatların kopmasına karşı, alüminyum döküm malzemeler, diğer paslanmaz çelik ve boyasız metal parçalar için 20 yıl
  • HPL Paneller, HDPE paneller, Rotasyon plastik parçalar, diğer metal parçalar, kompozit kaplama, Precast c25 beton 10 yıl
  • Dış yüzeylerde korozyona bağlı paslanmaz (boya), sert plastik (enjeksiyon) parçalar, kontrplak plakalar (plywood), Naylon halatların erken yıpranmalarına karşı, yaylar, kord bezli kauçuk, Pvc kaplı platformlar, üst segment kullanılan ahşaplar (thermowood/ sapelli/ accoya), cam elyaf takviyeli beton 5 yıl
  • Rulmanlar, Cıvatalar (yapısal), hareketli ve plastik metal parçalar, elektronik parçalar, Kauçuk parçalar, elastik polimer parçalar, çam ve çam benzeri ahşaplar, lamine işlemi yapılmış lareks ahşaplarda +1 yıl ilave edilerek 2 yıl garanti süresi vardır.